corporate events in Riga
corporate events in Riga corporate events in Riga

Piederumi

Pēc Jūsu pieprasījuma Jums līdzi dosim saslēgus & kartes, SOS labošanas komplektu un veselu klāstu citus velo aksesuārus: mazuļu krēsliņus un treilerīšus, velo somas un grozus, ķiveres, lietus apmetņus, velo šortus, kreklus un cimdus. Jūs varat īrēt arī Polaroid Cube action kameru ar visiem nepieciešamajiem piederumiem, lai uzfilmētu atmiņām savu atpūtu Rīgā.

Mūsu veikalā Jūs varat iegādāties plašā klāstā dažādus velo aksesuārus un detaļas. Saviem nomas klientiem piedāvājam 10% atlaidi no pirkuma cenas.

.

 

child trailer child trailer

 

BĒRNU TREILERIS 2 foršiem mazuļiem

Jums ir mazi bērni, un Jūs vēlaties doties izbraukumā ar velosipēdiem? Ta sir iespējams, jo mums ir komfortabls un drošs bērnu treileris, ražots Itālijā.

Lietus apmetņi

Mūsu jaunie, riteņbraucējiem paredzētie lietus apmetņi jāņem, ja plānojat iznomāt velosipēdu ilgāk par vienu dienu, jo tie noteikti Jūs paglābs no pēkšņa lietus, kas Latvijā ir bieža parādība.

Ja lietus tomēr nav bijis, tad Jūs apmetni, neizpakotu mums atdodiet atpakaļ, un par to nemaksājat. Ja ir bijis nepieciešams to lietot, tad tas Jums ir jānopērk par 3 EUR.