Velo ekskursijas ar gidu Rīgā un visā Baltijā

 

velo ekskursija velo ekskursija

Velosipēdu ekskursijas gida pavadībā Rīga un Latvijā

Mēs esam pārliecināti, ka ekskursija ar velosipēdu ir patiešām labākais veids, kā neilgā laikā daudz redzēt, dzirdēt, uzzināt par mūsu pilsētu, ko neatradīsiet nevienā ceļvedī. Un tas viss ir iespējams par saprātīgu cenu..

Kad mēs nolēmām piedāvāt saviem klientiem velo ekskursijas gida pavadībā, mēs zinājām, ka mūsu prioritātes šajā jomā būs ērtības un drošība klientiem. Tagad mēs esam lepni par rezultātu, jo esam vienīgie Rīgā un laikam arī visā Austrumeiropā, kas savās ekskursijās izmanto profesionālo gidu audio sistēmu. Tas ievērojami palielina mūsu ekskursiju kvalitāti un drošību, ļauj klientiem passāstīt vairāk svarīgus, interesantus faktus, jokus un stāstus, jo mēs izmantojam arī braukšanas laiku no viena apskates objekta uz citu. Tā, pateicoties tehnoloģiju ražotājam Williams Sound no ASV, Jums ir iespēja dzirdēt daudz vairāk no mūsu vietējiem, Latvijā dzimušiem, augušiem, studējušiem gidiem.

Ne mazāk svarīga ir mūsu klientu drošība, tādēļ atstarojošās vestes ir obligātas un bez maksas.

bike tours desc bike tours desc

Mūsu ekskursiju laikā braukšanas ātrums ir neliels, lai ikviens varētu baudīt skatus. Mūsu maršruti ir labi saplānoti, un mēs cenšamies nebraukt pa vietām, kur ir blīva satiksme un tūristu pūļi. Cik vien iespējams, cenšamies savus maršrutus organizēt pa velosipēdistu celiņiem, mazas satiksmes ielām un pa parkiem.

Saskaņā ar Latvijas likumdošanu, braucot ar velosipēdu, ķivere ir obligāta personām līdz 12 gadu vecumam. Tomēr mēs iesakām izmantot ķiveres visiem, kas rūpējas par savu drošību.

Mums ir tikai kvalitatīvi dažādu veidu un rāmju, kā arī dažādu izmēru velosipēdi, kuri ikdienā rūpīgi pieskatām un veicam to apkopes.

test test

Velo tūres uz Jūrmalu un Siguldu

Ja esat gatavs braukt ar velosipēdu ilgāk un vēlaties redzēt vairāk nekā tikai Rīgu, tad izvēlieties kādu no mūsu Dienas velotūrēm uz Siguldu vai Jūrmalu. Šajās ekskursijās jūs pavadīsiet apmēram visu ārpus Rīgas un uzzināsiet daudz jauna par šīm vietām un būsiet liecinieki Latvijas dabas patiesajam skaistumam. Vairāk informācijas par mūsu Dienas ekskursijām meklē ŠEIT

Labākās velotūres Rīgā – mūsu klientu atsauksmes runā pašas par sevi

Mūsu velosipēdu noma Rīgā ir īstā vieta, kur noīrēt patiešām labus velosipēdus vai piedzīvot neaizmirstamu velotūri gida pavadībā pa Rīgu. Lai velotūres pasākums būtu patīkams, ir nepieciešams labs velosipēdu nomas inventārs, kas ir mūsu rīcībā.

Individuālas velotūres un transfēri

Ja meklējat citus galamērķus savam velobraucienam, informējiet mūs, un mēs attiecīgi norganizēsim tādu ekskursiju, kādu Jūs vēlaties. Ja Jūsu velotūrē ir jāieplāno  ar pārsēšanos, mēs ar prieku noorganizēsim automašīnu vai mikroautobusu, ar kuru var pārvadāt velosipēdus.

Pats sev gids eksursijā

Ja vēlaties doties velo izbraukumā , lai izpētītu labākās vietas Rīgā un ap to patstāvīgi, tad arī šajā gadījumā varam būt Jums noderīgi. Mums tikai jāzina Jūsu izvēle un gaume. Mēs Jums ieteiksim piemērotāko, apbruņosim ar kartēm un aprakstiem. Mežaparks, Jūrmala, Ķemeru nacionālais parks, Sigulda ir tikai dažas galamērķiem, no kuriem izvēlēties.

Tā kā esam apgādāti ar Latvijas reģionu tūrisma kartēm, kurās iezīmētas velo takas un velosipēdistiem draudzīgie ceļi, tad Jums tikai jāaprunājas ar mums, tad jāpieņem lēmums un jādodas ceļā! Kartes ir bezmaksas.

Ilgums: pēc izvēles,
Distance: pēc izvēles,
Cena: atkarīga no inventāra nomas cenas