MENU CLOSE

br book lv

Velosipēdu ekskursijas gida pavadībā

IMG 2962

Mēs esam pārliecināti, ka ekskursija ar velosipēdu ir patiešām labākais veids, kā neilgā laikā daudz redzēt, dzirdēt, uzzināt par mūsu pilsētu, ko neatradīsiet nevienā ceļvedī. Un tas viss ir iespējams par saprātīgu cenu..

Kad mēs nolēmām piedāvāt saviem klientiem velo ekskursijas gida pavadībā, mēs zinājām, ka mūsu prioritātes šajā jomā būs ērtības un drošība klientiem. Tagad mēs esam lepni par rezultātu, jo esam vienīgie Rīgā un laikam arī visā Austrumeiropā, kas savās ekskursijās izmanto profesionālo gidu audio sistēmu. Tas ievērojami palielina mūsu ekskursiju kvalitāti un drošību, ļauj klientiem passāstīt vairāk svarīgus, interesantus faktius, jokus un stāstus, jo mēs izmantojam arī braukšanas laiku no viena apskates objekta uz citu. Tā, pateicoties tehnoloģiju ražotājam Williams Sound no ASV, Jums ir iespēja dzirdēt daudz vairāk no mūsu vietējiem, Latvijā dzimušiem, augušiem, studējušiem gidiem.

Ne mazāk svarīga ir mūsu klientu drošība, tādēļ atstarojošās vestes ir obligātas un bez maksas.

Mūsu ekskursiju laikā braukšanas ātrums ir neliels, lai ikviens varētu baudīt skatus. Mūsu maršruti ir labi saplānoti, un mēs cenšamies nebraukt pa vietām, kur ir blīva satiksme un tūristu pūļi. Cik vien iespējams, cenšamies savus maršrutus organizēt pa velosipēdistu celiņiem, mazas satiksmes ielām un pa parkiem.

Saskaņā ar Latvijas likumdošanu, braucot ar velosipēdu, ķivere ir obligāta personām līdz 12 gadu vecumam. Tomēr mēs iesakām izmantot ķiveres visiem, kas rūpējas par savu drošību.

Mums ir tikai kvalitatīvi dažādu veidu un rāmju, kā arī dažādu izmēru velosipēdi, kuri ikdienā rūpīgi pieskatām un veicam to apkopes.

best review

BicycleRental & Guided bike tours got amazingly high review rate!

tripadviser excellence ta button en

Velosipēdu noma

Vecrīgā

Ar pilnu atbildību varam teikt, ka esam pilna servisa profesionāla velosipēdu noma Rīgas centrā. Mēs esam vienīga velo noma Vecrīgā, kurai ir sava darbnīca – Vecrīgas velodarbnīca  -  mūsu telpās Pils ielā 14, pie Doma laukuma. Šī ir vienīgā darbnīcā visā Vecrīgā, kurā saremontēt, vai apkopt savu velosipēdu var jebkurš Vecrīgā dzīvojošais, vai strādājošais.

Piedāvājam visplašāko velosipēdu un velo piederumu klāstu. Mums ar tas, kā citiem nav,

Lasīt vairāk..

Segveju noma

Vecrīgā

Rīgas vecpilsēta ir brīnišķīgi piemērota pilsēta  lai pa to pavizinātos arī ar Segveju. Var teikt arī, ka mūsu Segveji ar lielām riepām ir ideāli piemēroti Vecrīgas raupjajam bruģim. Jāpiezīmē, ka Segveji nav sacīkšu auto un tie domāti vienmērīgai, nesteidzīgai pilsētvides izbaudīšanai. Npiemēroti lietojot Segvejs var kļūt bīstams gan pašam braucējam, gan apkārtējiem. 

Lasīt vairāk

Ekskursijas gida pavadībā

Rīgā un Latvijā

Mūsu ekskursijās ar velosipēdiem vai segvejiem mēs vienīgie izmantojam profesionālo gidu sistēmu, kura sastāv no raidītāja un milrofona gidam, un uztvērēja, un austiņām klientiem, Šādas iekārtas izmantojums diezgan būtiski ietekmē ekskursijas kvalitāti, jo ļauj izmantot stāstīšanai visu ekskursijas laiku. Maksimālais pieļaujamais attālums starp raidītāju un uztvērējiem ir 200m. Papildinājumā ar atstarojošām vestēm gidu sistēma ir garants Jūsu drošībai ekskursijas laikā.

Lasīt vairāk-velo eksursijas    Lasīt vairāk-Segveju eksursijas

Piedāvājums ģimenēm ar bērniem

Vecrīgā

Mēs esam ģimenēm īpaši draudzīga velonoma. Mēs esam izveidojuši dažādus ģimenes velonomas piedāvājuma komplektus, no kuriem ir iespējā izvēlēties Jums piemērotāko.

Mūsu velosipēdu nomā mēs piedāvājam Hi-end Hamax regulējamu bērnu sēdeklīti ar amortizāciju, jo, braucot par vecpilsētas nelīdzeno bruģi amortizācija ir ļoti noderīga, saudzējot Jūsu mazuļa mugurkaulu. 

Lasīt vairāk

Mēs atrodamies

Pils iela 14, Riga, LV-1050

Blakus Grand Palace hotel

Tel.: +371 29133867
E-mail: info@bicyclerental.lv