MENU CLOSE

br book lv

Rezervācija - Segway-tipa tūres

Tā kā mūsu pakalpojumi ir kļuvuši populāri un pieprasīti, mēs iesakām veikt savlaicīgu pakalpojuma rezervāciju. Īpaši ta attiecas uz grupām (vairāk kā 4 cilvēki) un ekskursijām gida pavadībā.

Mums nepieciešama 50% priekšsamaksa par pakalpojumu šādos gadījumos:

  • Ilgtermiņa velosipēdu īre (7 un vairāk dienas);
  • Inventāra īre grupām (vairāk nekā 8 personas);
  • Velo ekskursijas gida pavadībā saskaņotā laikā un /vai vairāk nekā 6 personām;
  • Segway tipe līdzsvara skūteru ekskursijas gida pavadībā saskaņotā laikā un /vai vairāk nekā 6 personām;
  • Pēc klienta pasūtījuma gatavotās ekskursijas vai korporatīvie pasākumi vai kāzas.

Izmantojot mūsu rezervācijas formu, klienti mums dod iespēju labāk organizēt mūsu darbu, tādējādi klienti saņem kvalitatīvākus pakalpojumus.

Tātad pakalpojumu rezervācija iepriekš nodrošina 10% atlaidi visām mūsu precēm un pakalpojumiem..

Lūdzu ņemiet vērā, ka, lai saņemtu 10% atlaidi, ekskursija gida pavadībā jārezervē vismaz 8 stundas iepriekš, savukārt velosipēdi īrei jārezervē vismaz 2 stundas iepriekš.

Pateicamies, ka izmantojat mūsu rezervācijas formu vai pieteikšanos pa tālruni +37129133867.

best review

BicycleRental & Guided bike tours got amazingly high review rate!

tripadviser excellence ta button en

Velosipēdu noma

Vecrīgā

Ar pilnu atbildību varam teikt, ka esam pilna servisa profesionāla velosipēdu noma Rīgas centrā. Mēs esam vienīga velo noma Vecrīgā, kurai ir sava darbnīca – Vecrīgas velodarbnīca  -  mūsu telpās Pils ielā 14, pie Doma laukuma. Šī ir vienīgā darbnīcā visā Vecrīgā, kurā saremontēt, vai apkopt savu velosipēdu var jebkurš Vecrīgā dzīvojošais, vai strādājošais.

Piedāvājam visplašāko velosipēdu un velo piederumu klāstu. Mums ar tas, kā citiem nav,

Lasīt vairāk..

Segveju noma

Vecrīgā

Rīgas vecpilsēta ir brīnišķīgi piemērota pilsēta  lai pa to pavizinātos arī ar Segveju. Var teikt arī, ka mūsu Segveji ar lielām riepām ir ideāli piemēroti Vecrīgas raupjajam bruģim. Jāpiezīmē, ka Segveji nav sacīkšu auto un tie domāti vienmērīgai, nesteidzīgai pilsētvides izbaudīšanai. Npiemēroti lietojot Segvejs var kļūt bīstams gan pašam braucējam, gan apkārtējiem. 

Lasīt vairāk

Ekskursijas gida pavadībā

Rīgā un Latvijā

Mūsu ekskursijās ar velosipēdiem vai segvejiem mēs vienīgie izmantojam profesionālo gidu sistēmu, kura sastāv no raidītāja un milrofona gidam, un uztvērēja, un austiņām klientiem, Šādas iekārtas izmantojums diezgan būtiski ietekmē ekskursijas kvalitāti, jo ļauj izmantot stāstīšanai visu ekskursijas laiku. Maksimālais pieļaujamais attālums starp raidītāju un uztvērējiem ir 200m. Papildinājumā ar atstarojošām vestēm gidu sistēma ir garants Jūsu drošībai ekskursijas laikā.

Lasīt vairāk-velo eksursijas    Lasīt vairāk-Segveju eksursijas

Piedāvājums ģimenēm ar bērniem

Vecrīgā

Mēs esam ģimenēm īpaši draudzīga velonoma. Mēs esam izveidojuši dažādus ģimenes velonomas piedāvājuma komplektus, no kuriem ir iespējā izvēlēties Jums piemērotāko.

Mūsu velosipēdu nomā mēs piedāvājam Hi-end Hamax regulējamu bērnu sēdeklīti ar amortizāciju, jo, braucot par vecpilsētas nelīdzeno bruģi amortizācija ir ļoti noderīga, saudzējot Jūsu mazuļa mugurkaulu. 

Lasīt vairāk

Mēs atrodamies

Pils iela 14, Riga, LV-1050

Blakus Grand Palace hotel

Tel.: +371 29133867
E-mail: info@bicyclerental.lv