Mūsu pakalpojumi

Daži no Bicyclrental.lv pakalpojumiem

Piedāvājam augstākās kvalitātes velosipēdu nomu Rīgā! Premium klases velotūres pa skaisto Rīgu. Velosipēdu pakošanas servisu un velosipēdu remonts!

Velosipēdu piegāde un savākšana

No 2014. gada saviem klientiem piedāvājam velosipēdu piegādes un savākšanas pakalpojumu. Velosipēdus piegādājam un savācam klienta norādītajā vietā (viesnīcā, ostā u.c) par mērenu samaksu 5 EUR, ja Jūsu atrašanās vieta atrodas 3 km attālumā no Vecrīgas. Pēc atsevišķas vienošanās var tikt veiktas arī citas piegādes.

Velodarbnīca Vecrīgā

Mēs vienmēr cenšamies palīdzēt pēc iespējas lielākam skaitam velosipēdistu, un mūsu remonta pakalpojumu gaidīšanas laiks parasti ir īsāks nekā citos velosipēdu remontdarbnīcās. Pašiem sava velosipēdu darbnīca nozīmē arī to, ka mūsu nomas velosipēdu parks vienmēr ir ideālā stāvoklī. Lai sazinātos ar mūsu tehniķi un jautātu par savu problēmu, lūdzu, izmantojiet “VECRĪGAS VELODARBNĪCA” Facebook lapu. Sūti ziņu vai zvani!

Velo veikals

Papildus velosipēdu un aprīkojuma nomai, mums ir arī velosipēdu veikals www.bikesbaltic.com. Veikals atrodas Audēju ielā 15 (ieeja no Rīdzenes ielas). Jūs varat iegādāties sev nepieciešamo velosipēdu, un mēs esam gatavi to nosūtīt uz jūsu atrašanās vietu. Bet, ja dodaties atvaļinājumā uz Rīgu, varat veikt pirkumu un izņemt to mūsu veikalā Vecrīgā.