MENU CLOSE

br book lv

Segway līdzsvara skūteru noma

Segway rental riga

Rīga ar saviem nelielajiem izmēriem ir brīnišķīgi piemērota pilsēta apceļošanai uz 2 riteņiem, t.sk. arī ar līdzsvara skūteri. Jūs noteikti esat redzējuši šos segveju tipa skūterus tādās Eiropas pilsētās kā Prāga, Barselonā. Mē gribam Jūs iedrošināt tagad iepazit arī Rīgu ar šo segveja tipa līdzsvara skūteri. Mūsu cenas nemaz nav tik kodīgas, un mūsu foršie dizainētie Segway tipa līdzsvara skūteri ir ļoti moderni, viegli vadāmi, ar spēcīgu bateriju, ar kuru bez papildu uzlādes var pieveikt lielus attālumus. Bez maksas Jūs saņemsiet ķiveri, elkoņu un ceļu sargus, kā arī atstarojošu vesti, lai garantētu Jūsu drošību. Tāpat skūtera īres cenā ir iekļauts arī ērts, viegli pārnēsājams saslēgs gadijumam, ja ir paredzēts apmeklēt veikalu, muzeju, utt. Pirms mēs ieviesām mūsu līdzsvara skūterus, mēs tos testējām visdažādākajos apvidos vairākus mēnešus. Tādējādi mēs droši varam paļauties uz jaunākajiem zinātnes un tehnikas sasniegumiem un droši dot tos mūsu klientiem pārvietoties pilsētas vidē.

Mūsu piedāvātie, segvejiem alternatīvie līdzsvara skūteri ir lieliska iespēja ātri un ērti izbraukt vecpilsētas bruģētās un vietām nelidzenās ieliņas. Nāc un pamēģini! Būsi patīkami pārsteigts par šī skūtera sniegumu un cenu.

Cenas ir draudzīgas un sākas no 13 EUR.

Cena 1/2 h Cena 1h Cena 2h Cena 3h Cena 4h
13 EUR 25 EUR 45 EUR 65 EUR 80 EUR

best review

BicycleRental & Guided bike tours got amazingly high review rate!

tripadviser excellence ta button en

Velosipēdu noma

Vecrīgā

Ar pilnu atbildību varam teikt, ka esam pilna servisa profesionāla velosipēdu noma Rīgas centrā. Mēs esam vienīga velo noma Vecrīgā, kurai ir sava darbnīca – Vecrīgas velodarbnīca  -  mūsu telpās Pils ielā 14, pie Doma laukuma. Šī ir vienīgā darbnīcā visā Vecrīgā, kurā saremontēt, vai apkopt savu velosipēdu var jebkurš Vecrīgā dzīvojošais, vai strādājošais.

Piedāvājam visplašāko velosipēdu un velo piederumu klāstu. Mums ar tas, kā citiem nav,

Lasīt vairāk..

Segveju noma

Vecrīgā

Rīgas vecpilsēta ir brīnišķīgi piemērota pilsēta  lai pa to pavizinātos arī ar Segveju. Var teikt arī, ka mūsu Segveji ar lielām riepām ir ideāli piemēroti Vecrīgas raupjajam bruģim. Jāpiezīmē, ka Segveji nav sacīkšu auto un tie domāti vienmērīgai, nesteidzīgai pilsētvides izbaudīšanai. Npiemēroti lietojot Segvejs var kļūt bīstams gan pašam braucējam, gan apkārtējiem. 

Lasīt vairāk

Ekskursijas gida pavadībā

Rīgā un Latvijā

Mūsu ekskursijās ar velosipēdiem vai segvejiem mēs vienīgie izmantojam profesionālo gidu sistēmu, kura sastāv no raidītāja un milrofona gidam, un uztvērēja, un austiņām klientiem, Šādas iekārtas izmantojums diezgan būtiski ietekmē ekskursijas kvalitāti, jo ļauj izmantot stāstīšanai visu ekskursijas laiku. Maksimālais pieļaujamais attālums starp raidītāju un uztvērējiem ir 200m. Papildinājumā ar atstarojošām vestēm gidu sistēma ir garants Jūsu drošībai ekskursijas laikā.

Lasīt vairāk-velo eksursijas    Lasīt vairāk-Segveju eksursijas

Piedāvājums ģimenēm ar bērniem

Vecrīgā

Mēs esam ģimenēm īpaši draudzīga velonoma. Mēs esam izveidojuši dažādus ģimenes velonomas piedāvājuma komplektus, no kuriem ir iespējā izvēlēties Jums piemērotāko.

Mūsu velosipēdu nomā mēs piedāvājam Hi-end Hamax regulējamu bērnu sēdeklīti ar amortizāciju, jo, braucot par vecpilsētas nelīdzeno bruģi amortizācija ir ļoti noderīga, saudzējot Jūsu mazuļa mugurkaulu. 

Lasīt vairāk

Mēs atrodamies

Pils iela 14, Riga, LV-1050

Blakus Grand Palace hotel

Tel.: +371 29133867
E-mail: info@bicyclerental.lv