MENU CLOSE

br book lv

Piederumi

Pēc Jūsu pieprasījuma Jums līdzi dosim saslēgus & kartes, SOS labošanas komplektu un veselu klāstu citus velo aksesuārus: mazuļu krēsliņus un treilerīšus, velo somas un grozus, ķiveres, lietus apmetņus, velo šortus, kreklus un cimdus. Jūs varat īrēt arī Polaroid Cube action kameru ar visiem nepieciešamajiem piederumiem, lai uzfilmētu atmiņām savu atpūtu Rīgā.

Mūsu veikalā Jūs varat iegādāties plašā klāstā dažādus velo aksesuārus un detaļas. Saviem nomas klientiem piedāvājam 10% atlaidi no pirkuma cenas.

BĒRNU TREILERIS 2 foršiem mazuļiem

Jums ir mazi bērni, un Jūs vēlaties doties izbraukumā ar velosipēdiem? Ta sir iespējams, jo mums ir komfortabls un drošs bērnu treileris, ražots Itālijā.

LIETUS APMETŅI

 Mūsu jaunie, riteņbraucējiem paredzētie lietus apmetņi jāņem, ja plānojat iznomāt velosipēdu ilgāk par vienu dienu, jo tie noteikti Jūs paglābs no pēkšņa lietus, kas Latvijā ir bieža parādība.

Ja lietus tomēr nav bijis, tad Jūs apmetni, neizpakotu mums atdodiet atpakaļ, un par to nemaksājat. Ja ir bijis nepieciešams to lietot, tad tas Jums ir jānopērk par 3 EUR.

best review

BicycleRental & Guided bike tours got amazingly high review rate!

tripadviser excellence ta button en

Velosipēdu noma

Vecrīgā

Ar pilnu atbildību varam teikt, ka esam pilna servisa profesionāla velosipēdu noma Rīgas centrā. Mēs esam vienīga velo noma Vecrīgā, kurai ir sava darbnīca – Vecrīgas velodarbnīca  -  mūsu telpās Pils ielā 14, pie Doma laukuma. Šī ir vienīgā darbnīcā visā Vecrīgā, kurā saremontēt, vai apkopt savu velosipēdu var jebkurš Vecrīgā dzīvojošais, vai strādājošais.

Piedāvājam visplašāko velosipēdu un velo piederumu klāstu. Mums ar tas, kā citiem nav,

Lasīt vairāk..

Segveju noma

Vecrīgā

Rīgas vecpilsēta ir brīnišķīgi piemērota pilsēta  lai pa to pavizinātos arī ar Segveju. Var teikt arī, ka mūsu Segveji ar lielām riepām ir ideāli piemēroti Vecrīgas raupjajam bruģim. Jāpiezīmē, ka Segveji nav sacīkšu auto un tie domāti vienmērīgai, nesteidzīgai pilsētvides izbaudīšanai. Npiemēroti lietojot Segvejs var kļūt bīstams gan pašam braucējam, gan apkārtējiem. 

Lasīt vairāk

Ekskursijas gida pavadībā

Rīgā un Latvijā

Mūsu ekskursijās ar velosipēdiem vai segvejiem mēs vienīgie izmantojam profesionālo gidu sistēmu, kura sastāv no raidītāja un milrofona gidam, un uztvērēja, un austiņām klientiem, Šādas iekārtas izmantojums diezgan būtiski ietekmē ekskursijas kvalitāti, jo ļauj izmantot stāstīšanai visu ekskursijas laiku. Maksimālais pieļaujamais attālums starp raidītāju un uztvērējiem ir 200m. Papildinājumā ar atstarojošām vestēm gidu sistēma ir garants Jūsu drošībai ekskursijas laikā.

Lasīt vairāk-velo eksursijas    Lasīt vairāk-Segveju eksursijas

Piedāvājums ģimenēm ar bērniem

Vecrīgā

Mēs esam ģimenēm īpaši draudzīga velonoma. Mēs esam izveidojuši dažādus ģimenes velonomas piedāvājuma komplektus, no kuriem ir iespējā izvēlēties Jums piemērotāko.

Mūsu velosipēdu nomā mēs piedāvājam Hi-end Hamax regulējamu bērnu sēdeklīti ar amortizāciju, jo, braucot par vecpilsētas nelīdzeno bruģi amortizācija ir ļoti noderīga, saudzējot Jūsu mazuļa mugurkaulu. 

Lasīt vairāk

Mēs atrodamies

Pils iela 14, Riga, LV-1050

Blakus Grand Palace hotel

Tel.: +371 29133867
E-mail: info@bicyclerental.lv