MENU CLOSE

br book lv

Par mums

Mūsu velosipēdu noma piedāvā iznomāt velosipēdus un segvejus (gravitamobīļus) vai piedzīvot neaizmirstamu ekskursiju uz velosipēda vai segveja gida pavadībā. Lai brauciens ar velosipēdu vai Segway tipa līdzsvara skūteri būtu patīkams un jauks notikums, ir nepieciešams labs inventārs, un mums tāds ir. Mēs iznomājam kvalitatīvus velosipēdus, kas ražoti Spānijā, Itālijā, Vācijā, Holandē un Taivānā. Trekking / touring, pilsētas, elektriskie velosipēdi, ATB un saliekamie velosipēdi (lieliska izvēle, ja Jūs ceļot pa visu Latviju ar automašīnu). Velosipēdi ir aprīkoti ar dubļusargiem, ērtiem sēdekļiem un atbalsta kājām. Izmēģiniet pārbaudīt sevi un partneri, braucot ar mūsu Tandem velosipēdu. Bez tā mēs arī piedāvājam dažādus papildu riteņbraukšanas piederumus: ķiveres, cimdus, īpašos pedāļus, velosipēdu datorus, velosipēdu somas, utt.

No 2014. gada mēs piedāvājam mūsu klientiem nomas velosipēdu piegādes / savākšanas pakalpojumu. Mēs piegādāsim Jums velosipēdu uz Jūsu viesnīcu vai atrašanās vietu tikai par 5 EUR.

Mūsu velosipēdu noma un velosipēdu veikals ir izveidoti 2009. Mēs atrodamies centrā, Vecrīgā, Pils ielā 14, blakus Grand Palace Hotel. No 2015. gada mūsu telpās darbojas arī "Vecrīgas VELODARBNĪCA", kur mēs apkopjam un remontējam nomas velosipēdus un savējos, kā arī ikviens var nodot savu velosipēdu apkopei un remontam.

Mēs esam ģimenēm draudzīga velosipēdu noma. Mums ir viss nepieciešamais aprīkojums ģimenēm ar maziem bērniem, lai izbaudītu īsākas vai garākas velosipēdu tūres.

Piedāvājam dažādas interesantas ekskursijas uz divriteņiem un Segway tipa līdzsvara skūteriem. Vairāk informācijas atradīsiet šeit.

Mēs piegādājam un savācam velosipēdus no klienta (viesnīcas, ostas uc). Piegādes / savākšanas maksa 5 EUR 3 km attālumā no Vecrīgas. Lielāku attālumu gadījumos vienojamies ar klientu par cenu.

Mēs strādājam visu gadu, bet klusajā sezonā ,lūdzu, sazinieties ar mums pirms plānotās nomas vai ekskursijas, un mēs parūpēsimies, ka Jūs saņemsiet velosipēdu / pakalpojumu, kādu vēlaties. Šim nolūkam, lūdzu, izmantojiet mūsu rezervācijas veidlapu.

Rakstiet, zvaniet, jautājiet vai apmeklējiet mūs. Mēs būsim priecīgi Jums palīdzēt un padarīt Jūsu uzturēšanos Rīgā vairāk interesantu un krāsainu.

best review

BicycleRental & Guided bike tours got amazingly high review rate!

tripadviser excellence ta button en

Velosipēdu noma

Vecrīgā

Ar pilnu atbildību varam teikt, ka esam pilna servisa profesionāla velosipēdu noma Rīgas centrā. Mēs esam vienīga velo noma Vecrīgā, kurai ir sava darbnīca – Vecrīgas velodarbnīca  -  mūsu telpās Pils ielā 14, pie Doma laukuma. Šī ir vienīgā darbnīcā visā Vecrīgā, kurā saremontēt, vai apkopt savu velosipēdu var jebkurš Vecrīgā dzīvojošais, vai strādājošais.

Piedāvājam visplašāko velosipēdu un velo piederumu klāstu. Mums ar tas, kā citiem nav,

Lasīt vairāk..

Segveju noma

Vecrīgā

Rīgas vecpilsēta ir brīnišķīgi piemērota pilsēta  lai pa to pavizinātos arī ar Segveju. Var teikt arī, ka mūsu Segveji ar lielām riepām ir ideāli piemēroti Vecrīgas raupjajam bruģim. Jāpiezīmē, ka Segveji nav sacīkšu auto un tie domāti vienmērīgai, nesteidzīgai pilsētvides izbaudīšanai. Npiemēroti lietojot Segvejs var kļūt bīstams gan pašam braucējam, gan apkārtējiem. 

Lasīt vairāk

Ekskursijas gida pavadībā

Rīgā un Latvijā

Mūsu ekskursijās ar velosipēdiem vai segvejiem mēs vienīgie izmantojam profesionālo gidu sistēmu, kura sastāv no raidītāja un milrofona gidam, un uztvērēja, un austiņām klientiem, Šādas iekārtas izmantojums diezgan būtiski ietekmē ekskursijas kvalitāti, jo ļauj izmantot stāstīšanai visu ekskursijas laiku. Maksimālais pieļaujamais attālums starp raidītāju un uztvērējiem ir 200m. Papildinājumā ar atstarojošām vestēm gidu sistēma ir garants Jūsu drošībai ekskursijas laikā.

Lasīt vairāk-velo eksursijas    Lasīt vairāk-Segveju eksursijas

Piedāvājums ģimenēm ar bērniem

Vecrīgā

Mēs esam ģimenēm īpaši draudzīga velonoma. Mēs esam izveidojuši dažādus ģimenes velonomas piedāvājuma komplektus, no kuriem ir iespējā izvēlēties Jums piemērotāko.

Mūsu velosipēdu nomā mēs piedāvājam Hi-end Hamax regulējamu bērnu sēdeklīti ar amortizāciju, jo, braucot par vecpilsētas nelīdzeno bruģi amortizācija ir ļoti noderīga, saudzējot Jūsu mazuļa mugurkaulu. 

Lasīt vairāk

Mēs atrodamies

Pils iela 14, Riga, LV-1050

Blakus Grand Palace hotel

Tel.: +371 29133867
E-mail: info@bicyclerental.lv