Informācija par mums

Mūsu velosipēdu noma piedāvā iznomāt velosipēdus un segvejus (gravitamobīļus) vai piedzīvot neaizmirstamu ekskursiju uz velosipēda vai segveja gida pavadībā. Lai brauciens ar velosipēdu vai Segway tipa līdzsvara skūteri būtu patīkams un jauks notikums, ir nepieciešams labs inventārs, un mums tāds ir. Mēs iznomājam kvalitatīvus velosipēdus, kas ražoti Spānijā, Itālijā, Vācijā, Holandē un Taivānā. Trekking / touring, pilsētas, elektriskie velosipēdi, ATB un saliekamie velosipēdi (lieliska izvēle, ja Jūs ceļot pa visu Latviju ar automašīnu). Velosipēdi ir aprīkoti ar dubļusargiem, ērtiem sēdekļiem un atbalsta kājām. Izmēģiniet pārbaudīt sevi un partneri, braucot ar mūsu Tandem velosipēdu. Bez tā mēs arī piedāvājam dažādus papildu riteņbraukšanas piederumus: ķiveres, cimdus, īpašos pedāļus, velosipēdu datorus, velosipēdu somas, utt.

No 2014. gada mēs piedāvājam mūsu klientiem nomas velosipēdu piegādes / savākšanas pakalpojumu. Mēs piegādāsim Jums velosipēdu uz Jūsu viesnīcu vai atrašanās vietu tikai par 5 EUR.

Mūsu velosipēdu noma un velosipēdu veikals ir izveidoti 2009. Mēs atrodamies centrā, Vecrīgā, Pils ielā 14, blakus Grand Palace Hotel. No 2015. gada mūsu telpās darbojas arī “Vecrīgas VELODARBNĪCA”, kur mēs apkopjam un remontējam nomas velosipēdus un savējos, kā arī ikviens var nodot savu velosipēdu apkopei un remontam.

Mēs esam ģimenēm draudzīga velosipēdu noma. Mums ir viss nepieciešamais aprīkojums ģimenēm ar maziem bērniem, lai izbaudītu īsākas vai garākas velosipēdu tūres.

Piedāvājam dažādas interesantas ekskursijas uz divriteņiem un Segway tipa līdzsvara skūteriem. Vairāk informācijas atradīsiet šeit.

Mēs piegādājam un savācam velosipēdus no klienta (viesnīcas, ostas uc). Piegādes / savākšanas maksa 5 EUR 3 km attālumā no Vecrīgas. Lielāku attālumu gadījumos vienojamies ar klientu par cenu.

Mēs strādājam visu gadu, bet klusajā sezonā ,lūdzu, sazinieties ar mums pirms plānotās nomas vai ekskursijas, un mēs parūpēsimies, ka Jūs saņemsiet velosipēdu / pakalpojumu, kādu vēlaties. Šim nolūkam, lūdzu, izmantojiet mūsu rezervācijas veidlapu.

Rakstiet, zvaniet, jautājiet vai apmeklējiet mūs. Mēs būsim priecīgi Jums palīdzēt un padarīt Jūsu uzturēšanos Rīgā vairāk interesantu un krāsainu.