MENU CLOSE

br book lv

Velonoma Nr. 1 Vecrīgā kopš 2009. gada
Rezervē un saņem 10% atlaidi
Segveju ekskursijas un noma
Cenas sākot no 13 EUR
Plašākais velo piedāvājums Rīgā, ieskaitot tandēmu ...
Rezervē un saņem 10% atlaidi
Premium ekskursijas gida pavadībā
Atlaide grupām un kolektīviem
Velosipēdu noma, darbnīca un e-veikals pie Doma laukuma
Remontē savu un saņem maiņas velo!
Korporatīvie pasākumi un kāzas
Neaizmirstami iespaidi garantēti!
BicycleRental

best review

BicycleRental & Guided bike tours got amazingly high review rate!

tripadviser excellence ta button en

Pirmā un lielākā profesionālā pilna servisa velonoma un velo ekskursijas Vecrīgā

Cenas sākot no 3 EUR

BicycleRental.lv ir pirmā velonoma Vecrīgā.  Sākotnēji mēs bijām saliekamo velosipēdu veikals vecpilsētā, tāpēc pavisam loģisks solis bija arī velosipēdu nomas pakalpojuma izveide un attīstīšana Rīgas iedzīvotājiem un viesiem pašā Rīgas sirdī.

Mūšu piedāvājumā ir visplašākais velosipēdu un to piederumu klāsts, sākot no saliekamā velosipēda līdz skaistākam tandēmam Rīgā. Tas ir leģendārais 1982. gadā ražotais SPARTA tandēms, kurš būs neaizvietojams rekvizīts kāzu svinībās, gan vienkāršam izbraukumam pa Rīgas parkiem.

bookbanner eng

Velosipēdu noma

Vecrīgā

Ar pilnu atbildību varam teikt, ka esam pilna servisa profesionāla velosipēdu noma Rīgas centrā. Mēs esam vienīga velo noma Vecrīgā, kurai ir sava darbnīca – Vecrīgas velodarbnīca  -  mūsu telpās Pils ielā 14, pie Doma laukuma. Šī ir vienīgā darbnīcā visā Vecrīgā, kurā saremontēt, vai apkopt savu velosipēdu var jebkurš Vecrīgā dzīvojošais, vai strādājošais.

Piedāvājam visplašāko velosipēdu un velo piederumu klāstu. Mums ar tas, kā citiem nav,

Lasīt vairāk..

Segveju noma

Vecrīgā

Rīgas vecpilsēta ir brīnišķīgi piemērota pilsēta  lai pa to pavizinātos arī ar Segveju. Var teikt arī, ka mūsu Segveji ar lielām riepām ir ideāli piemēroti Vecrīgas raupjajam bruģim. Jāpiezīmē, ka Segveji nav sacīkšu auto un tie domāti vienmērīgai, nesteidzīgai pilsētvides izbaudīšanai. Npiemēroti lietojot Segvejs var kļūt bīstams gan pašam braucējam, gan apkārtējiem. 

Lasīt vairāk

Ekskursijas gida pavadībā

Rīgā un Latvijā

Mūsu ekskursijās ar velosipēdiem vai segvejiem mēs vienīgie izmantojam profesionālo gidu sistēmu, kura sastāv no raidītāja un milrofona gidam, un uztvērēja, un austiņām klientiem, Šādas iekārtas izmantojums diezgan būtiski ietekmē ekskursijas kvalitāti, jo ļauj izmantot stāstīšanai visu ekskursijas laiku. Maksimālais pieļaujamais attālums starp raidītāju un uztvērējiem ir 200m. Papildinājumā ar atstarojošām vestēm gidu sistēma ir garants Jūsu drošībai ekskursijas laikā.

Lasīt vairāk-velo eksursijas    Lasīt vairāk-Segveju eksursijas

Piedāvājums ģimenēm ar bērniem

Vecrīgā

Mēs esam ģimenēm īpaši draudzīga velonoma. Mēs esam izveidojuši dažādus ģimenes velonomas piedāvājuma komplektus, no kuriem ir iespējā izvēlēties Jums piemērotāko.

Mūsu velosipēdu nomā mēs piedāvājam Hi-end Hamax regulējamu bērnu sēdeklīti ar amortizāciju, jo, braucot par vecpilsētas nelīdzeno bruģi amortizācija ir ļoti noderīga, saudzējot Jūsu mazuļa mugurkaulu. 

Lasīt vairāk

Mēs atrodamies

Pils iela 14, Riga, LV-1050

Blakus Grand Palace hotel

Tel.: +371 29133867
E-mail: info@bicyclerental.lv

Mūsu piedāvājums un pakalpojumi

Mūsu velosipēdu klāstā ir pilsētas, trekking, ATB, saliekamie, elektriskie, astes u.c. riteņi. Pāriem piedāvājam lielisku iespēju pārbaudīt savstarpējo harmoniju ar mūsu leģendāro SPARTA tandēmu. No 2016. gada esam uzsākuši piedāvāt arī SEGEVJU nomu un tūres gida pavadībā. Mūsu SEGVEJI ir aprīkoti ar LED gaimām, tāpēc iespējama ir  arī noma vēlākās vakara stundās. 

Mūsu telpās Pils ielā 14 (blakus Grand Palace hotel) esam ierīkojuši veloservisu "VECRĪGAS VELODARBNĪCA". Tā ir vienīgā vieta Vecrīgā, kur saremontēt savu velosipēdu.  Darbnīcas klientiem mēs piedāvājām maiņas velosipēdu par īpaši draudzīgu cenu. 

Mēs neesam aizmirsuši arī par mazākiem klientiem un piedāvājam Hi-end Hamax regulējamu bērnu sēdeklīti ar amortizāciju. Braucot pa vecpilsētas nelīdzeno bruģi amortizācija ir īpaši noderīga, saudzējot Jūsu mazuļa mugurkaulu. 

Mēs piedāvājam virkni aizraujošas velo un Segveju ekskursijas, kurās mēs, kā vienīgie uz 2 riteņiem Rīgā izmantojam gidu brīvroku sistēmu, atstarojošās vestes un pieredzējušus vietējos gidus.

Mēs veicam arī nomas inventāra piegādi uz klienta norādīto adresi Piegādes/paņemšanas maksa ir 5 EUR vienā virzienā 3 km rādiusā no Vecrīgas par vienību. Attālākas piegādes veiksim pēc atsevišķas vienošanās. 

Mēs esam atvērti visu cauru gadu. Nesezonā, it sevišķi ziemā, ietecams veikt rezervāciju, pirms nākt pie mums!

Raksti mums, Zvani un Jautā mums, Apmeklē mūs!

Mēs priecāsimies, ja spēsim padarīt jūsu atpūtu Rīgā daudz interesantāku un krāsaināku.

Ar sveicieniem

paraksts laila gints