Velosipēdu noma un velo ekskursijas Rīga, Latvijā

Pirmā un lielākā profesionālā pilna servisa velonoma un velo ekskursijas Vecrīgā

Ar pilnu atbildību varam teikt, ka esam pilna servisa profesionāla velosipēdu noma Rīgas centrā. Mēs esam vienīga velo noma Vecrīgā, kurai ir sava darbnīca – Vecrīgas velodarbnīca  –  mūsu telpās Pils ielā 14, pie Doma laukuma. Šī ir vienīgā darbnīcā visā Vecrīgā, kurā saremontēt, vai apkopt savu velosipēdu var jebkurš Vecrīgā dzīvojošais, vai strādājošais.

Piedāvājam visplašāko velosipēdu un velo piederumu klāstu. Mums ar tas, kā citiem nav,

Lasīt vairāk.

Velosipēdu ekskursijas Rīgā un Latvijā

Mūsu ekskursijās ar velosipēdiem vai segvejiem mēs vienīgie izmantojam profesionālo gidu sistēmu, kura sastāv no raidītāja un milrofona gidam, un uztvērēja, un austiņām klientiem, Šādas iekārtas izmantojums diezgan būtiski ietekmē ekskursijas kvalitāti, jo ļauj izmantot stāstīšanai visu ekskursijas laiku. Maksimālais pieļaujamais attālums starp raidītāju un uztvērējiem ir 200m. Papildinājumā ar atstarojošām vestēm gidu sistēma ir garants Jūsu drošībai ekskursijas laikā.

Lasīt vairāk-velo eksursijas    Lasīt vairāk-Segveju eksursijas

Segveju noma Rīgā

Rīgas vecpilsēta ir brīnišķīgi piemērota pilsēta  lai pa to pavizinātos arī ar Segveju. Var teikt arī, ka mūsu Segveji ar lielām riepām ir ideāli piemēroti Vecrīgas raupjajam bruģim. Jāpiezīmē, ka Segveji nav sacīkšu auto un tie domāti vienmērīgai, nesteidzīgai pilsētvides izbaudīšanai. Npiemēroti lietojot Segvejs var kļūt bīstams gan pašam braucējam, gan apkārtējiem.

Lasīt vairāk

Velo noma Rīgā

Mēs piedāvājam virkni aizraujošas velo un Segveju ekskursijas, kurās mēs, kā vienīgie uz 2 riteņiem Rīgā izmantojam gidu brīvroku sistēmu, atstarojošās vestes un pieredzējušus vietējos gidus.

Mēs veicam arī nomas inventāra piegādi uz klienta norādīto adresi Piegādes/paņemšanas maksa ir 5 EUR vienā virzienā 3 km rādiusā no Vecrīgas par vienību. Attālākas piegādes veiksim pēc atsevišķas vienošanās.

Mēs esam atvērti visu cauru gadu. Nesezonā, it sevišķi ziemā, ietecams veikt rezervāciju, pirms nākt pie mums!

Visual Content description
Visual Content description Visual Content description

Bicyclerental.lv pakalpojumi un piedāvujumi

Mūsu velosipēdu klāstā ir pilsētas, trekking, ATB, saliekamie, elektriskie, astes u.c. riteņi. Pāriem piedāvājam lielisku iespēju pārbaudīt savstarpējo harmoniju ar mūsu leģendāro SPARTA tandēmu. No 2016. gada esam uzsākuši piedāvāt arī SEGEVJU nomu un tūres gida pavadībā. Mūsu SEGVEJI ir aprīkoti ar LED gaimām, tāpēc iespējama ir  arī noma vēlākās vakara stundās.

Mūsu telpās Pils ielā 14 (blakus Grand Palace hotel) esam ierīkojuši veloservisu “VECRĪGAS VELODARBNĪCA”. Tā ir vienīgā vieta Vecrīgā, kur saremontēt savu velosipēdu.  Darbnīcas klientiem mēs piedāvājām maiņas velosipēdu par īpaši draudzīgu cenu.

Mēs neesam aizmirsuši arī par mazākiem klientiem un piedāvājam Hi-end Hamax regulējamu bērnu sēdeklīti ar amortizāciju. Braucot pa vecpilsētas nelīdzeno bruģi amortizācija ir īpaši noderīga, saudzējot Jūsu mazuļa mugurkaulu.

Pils iela 14, Rīga, LV-1050

Tel.: +371 29133867

E-pasts: info@bicyclerental.lv